Leírások-kedvezmények
A kompakt fénycső halála, kiváltjuk Ledesre!
Halóóó üzemeltetők, kivan égve a fele lámpa /ahogy a képen is látszik, pont, mint a csöveseknél.../ + dupla a fogyasztás!!! Senkit se zavar?
5db felett 10%, 10db felett 15%, 20db felett 20% a nem akciós, kisker árakból!
Raiffeisen, KH bank, Posta, Westend, Duna Pláza, Pólus center, Tesco és hasonló áruházak, bankok, plázák és irodaházak itt az idő a világítás korszerűsítésre és az akár 50-70% energia megtakarításra! Most időszerű a csere hiszen az energia árak az egekbe vannak! Amúgy is tiszta gáz, hogy a kompakt fénycsöveknek a fele általában ki van égve...
2 pines, a 4 pines helyére is alkalmas, csak kettőt kell bekötni!
Kis videó itt!
Ne dobja ki, vegyen bele inkább Ledet fillérekért!
E27 foglalat+G24d Led égő. Alkalmas E27 foglalattal szerelt mélysugárzó almatúrába, mennyezeti lámpába, a világ legolcsóbb Led G24d égője, ami csak nálunk kapható! A következő lámpatestekbe alkalmas: 23cm átmérőjű Kanlux vagy más állítható foglalat magasságúba, szinte bármelyik 26cm átmérőjűbe! 20,5cm, tehát kis méretű Ufó lámpába/lámpába nem fog beférni! Mindenképpen mérje le a helyet vagy próbálja bele a terméket, mielőtt megveszi!
Led körte égő, Led Filament Retro kollekció,
Led Filament körte égő 6W, borostyán bura, 45mm, 500 Lumen, 50W izzó helyett. E27, 2000K, extra meleg fehér, nem vibrál! Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLKFIL6W45MME27EWWA |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 6W |
| Fényáram | 500 lumen |
| Szín | 2000 kelvin |
| Világítási szög | 360° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 45*45*78 mm |
| Foglalat | E27 |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
| Teljes készlet | ✓ | 202 db |
